27. 9. 2016 
15.00 – 16.00 DAVID STYPKA & BANDJEEZ
17.00 – 17.15 PŘÍJEZD SV. VÁCLAVA S DRUŽINOU
17.15 – 18.15 MARUSH /Hejma, Petr, Pelíšková/
18.15 – 18.45 Václavovi zbrojnoši /zámecká scéna/
19.15 – 20.15 MICHAL HRŮZA a kapela Hrůzy
20.15 – 20.40 Ohňové kejkle zámecké /zámecká scéna/
21.00 – 22.00 REVIVAL LUCIE

28. 9. 2016

13.00 – 13.20 Franthom … kousky fakírské /zámecká scéna/
14.00 – 15.00 ECHT!
15.00 – 15.20 Kejklíři a komedianti na zámku /zámecká scéna/
16.00 – 17.00 LIMETAL
17.00 – 17.20 Právo útrpné … aneb … v naší katovně /zámecká scéna/
18.00 – 19.00 MAREK ZTRACENÝ
 
  27. - 28. 9. 2015

27. 9.
14.00 – 14.15 Příjezd Sv. Václava s družinou
14.15 - 15.15 GAZDINA ROBA
16.15 – 17.15 LUBOŠ POSPÍŠIL & 5P
18.15 – 19.15 ANNA K.
20.15 – 21.45 JIŘÍ SCHELINGER revival band Ostrava

ZÁMECKÁ SCÉNA
15.15 – 15.45 Rytíři knížete Václava
17.15 – 17.45 Na hradby ... Aneb ... Machometáni nás                                           nepřemůžou
19.15 – 19.45 Ohně na zámku

28. 9.
14.00 – 15.00 HUMÉNEČKO
16.00 – 17.00 NEBE
18.00 – 19.00 MICHAL PROKOP & FRAMUS FIVE

ZÁMECKÁ SCÉNA
13.00 – 13.30 Zemská hotovost - kterak to se zbraní zacházeti
15.00 – 15.30 Kterakto svou zemi bránit ... Šermíři
17.00 – 17.30 Právo útrpné … aneb … kterak proti lumpům                                   postupovati

FOTOGALERIE
27. 9. 2015

FOTOGALERIE
28. 9. 2015
27. - 28. 9. 2014

27. 9. 
14.00 - 15.00 WALDA A TAURUS
16.00 - 16.15 Příjezd Sv. Václava
16.15 - 17.15 TANJA
17.15 - 17.35 Kejklíři a komedianti /zámecká scéna/ 
18.15 - 19.15 BLUE EFFECT
19.15 - 19.35 Souboj nejen o čest a slávu /zámecká scéna/ 
20.15 - 21.45 REVIVAL LUCIE /Ostrava/
 
 
28. 9. 
14.00 - 15.00 BANDABAND
15.00 - 15.20 Historky ze zámku a podzámčí /zámecká scéna/
16.00 - 17.00 THE PLACES 
17.00 - 17.20 Rytířský turnaj /zámecká scéna/
18.00 - 19.30 JASNÁ PÁKA 

FOTOGALERIE
27. 9. 2014
FOTOGALERIE
28. 9. 2014

27. - 28. 9. 2013

27. 9.
14.00 - 15.00 PAVEL NOVÁK ml. – FAMILY
15.45 - 16.00 Příjezd Sv. Václava
16.00 - 17.00 MAROW
17.00 - 17.20 Kejklíři a komedianti /zámecká scéna/
18.00 - 19.00 BUTY
19.00 - 19.20 Souboj nejen o čest a slávu /zámecká scéna/
20.00 - 21.30 BLACK ROLL


28. 9.
14.00 - 15.00 ZTRACENÉ ILUZE
/bratři Zatloukalové a Jamajka Koblicová/
15.00 - 15.20 Historky ze zámku a podzámčí /zámecká scéna/
16.00 - 17.00 NEO CHESS SUNNY ROCK AND ROLL BAND
17.00 - 17.20 Rytířský turnaj /zámecká scéna/
18.00 - 19.00 MARSYAS

FOTOGALERIE
27. 9. 2013

FOTOGALERIE
28. 9. 2013
27. - 28. 9. 2012

27. 9.
16.00 NEBE
16.30 Příjezd Sv. Václava
17.00 Kejklíři a komedianti /zámecká scéna/
18.00 CITRON
19.00 Souboj nejen o čest a slávu /zámecká scéna/
20.00 HEC


28. 9.
14.00 MARIAN 333
15.00 Historky ze zámku a podzámčí /zámecká scéna/
16.00 T4 /Roman Dragoun, Vladimír „Guma" Kulhánek,
Stanislav „Klásek" Kubeš, Martin Kopřiva/
17.00 Rytířský turnaj /zámecká scéna/
18.00 PEHA

FOTOGALERIE
27. 9. 2012

FOTOGALERIE
28. 9. 2012

27. - 28. 9. 2011

27. 9.
16.00 Acoustic Irisch
16.30 Příjezd Sv. Václava
17.20 Kejklíři a komedianti - nádvoří Zámku
18.15 Ewa Farna s kapelou
19.15 Souboj nejen o čest a slávu - nádvoří Zámku
20.15 Team revival


28. 9.
14.00 SG (Sjetý gumy)
15.00 Historky ze zámku a podzámčí - nádvoří Zámku
16.00 České srdce
17.00 Rytířský turnaj - nádvoří Zámku
18.00 Vypsaná fixa

FOTOGALERIE
27. 9. 2011

FOTOGALERIE
28. 9. 2011

27. - 28. 9. 2010

27. 9.
15.00 Příjezd sv. Václava, slavnostní zahájení
15.10 DICK O´ BRASS
16.00 Rytířský turnaj pro malé a nejmenší
17.00 MŇÁGA A ŽĎORP
18.00 Buratinesco la pitvore - komedie del´arte
19.00 REVIVAL JIŘÍ SCHELINGER

28. 9.
14.00 HRDZA (SK)
15.00 Kejklíři a žongléři aneb Komedianti pro děti
16.00 LEGENDY SE VRACÍ
17.00 Veselé šermířské představeníčko
18.00 BÁRA BASIKOVÁ s kapelou

FOTOGALERIE
27. - 28. 9. 2010
27. - 28. 9. 2009

27. 9.
14.00 příjezd sv. Václava, slavnostní zahájení
14.15 I.C.Q.
15.00 Kejklíři a komedianti
15.45 OSTRÁ TRÁVA
16.30 Mistr ostrého meče a tupého pohledu aneb Veselé historky z katovny
17.15 READY KIRKEN
18.20 Souboj nejen o čest a slávu
18.45 REVIVAL KABÁT

28. 9.
14.00 IVAN HLAS TRIO
14.50 Historky ze zámku a podzámčí - Divadlo bez střechy
15.40 DOCUKU
16.45 Rytířský turnaj o zlatý pivní korbel
18.00 ANNA K

FOTOGALERIE
27. - 28. 9. 2009