BIG SLEEP

BIG SLEEP

17. 9. 19:00 KOMORNí KLUB

 koncert

vstupné 110, 80 Kč /studenti, ZTP, ZTP/P, senioři/

Zpěvák a kytarista Stefan Schwerdtfeger na své turné pod názvem Big Sleep Acoustic přizval houslistu Pavla Cingla.
V programu zazní všechny osvědčené skladby kapely Big Sleep, včetně oblíbené hitovky I´m looking For The Girl With The Washing Machine.
 

Poslechněte si:
Looking For A Girl With A Washing Machine

Zpěvák a kytarista Stefan Schwerdtfeger prožil dětství v USA, poté se s rodiči odstěhoval do Německa, kde rozjel svůj projekt s názvem BIG SLEEP.

Jejich debutové album "Everything Falls Into Place" zaznamenalo velký úspěch. Zejména v Řecku si fanoušci oblíbili skladbu "Looking For A Girl With A Washing-Machine", která se tam stala hitem rockových rádií a hudebních klubů. Následující album "Moonlit Days" nahrané v r. 1994 v jihozápadní Francii otevřelo kapele možnosti na koncertní turné v Irsku, Holandsku, Itálii a ve Francii. Kapela začala také koncertovat se spřízněnými dušemi jako jsou Nikki Sudden, Phil Shoenfelt nebo Terry Lee Hale. V roce 1995 se Stefan odstěhoval do Řecka, kde se stale těší velké popularitě.

Od té doby vydal další dvě alba a názvy, "Thermaikos" (1999), a "With God And Her Sisters" (2003). Obě tato alba produkoval Chris Eckman z Walkabouts. Svoji kapelu doplnil vynikajícími řeckými muzikanty a "BIG SLEEP" pravidelně vystupují na velkých pódiích a festivalech.

V roce 1988 odehráli osm koncertů v rámci Olympijských her v Korejském Soulu.

V roce 2010 natočil Stefan akustické album "BIG SLEEP acoustic - White Room". Toto album obsahuje 16 písní, nahraných pouze s akustickou kytarou.

Tentokrát si na své Evropské turné pod názvem Big Sleep Acoustic přizval houslistu Pavla Cingla (ex. Phil Shoenfelt, Snake Eaters, Ivan Hlas aj). V programu zazní všechny osvědčené skladby kapely Big Sleep, včetně oblíbené hitovky I´m looking For The Girl With The Washing Machine.


Předprodej KD K-TRIO, OIS v den akce na místě od 18.30 hodin 

Zřizovatel:
Městský obvod Ostrava-Jih